Een uitzonderlijke slede in verguld en gepolychromeerd hout bekroond met een draak en met een jager, honden en paarden in een landschap, 18de eeuw

706

H 115 - L 153,5 - D 93 cm

Provenance:

- Between ca. 2005-2019 part of the permanent collection of the Gaasbeek Castle (link).

Geschat: € 8000 - € 12000