Een bijzonder uitgebreid Engels ironstone sepiabruin chinoiserie transferdecor servies, gemerkt Oriental Groups Stone China, 1e helft 20ste eeuw

598

49 x 40 cm (the largest dish)

Geschat: € 600 - € 1200