Een ronde Italiaanse Belloni Charles X-stijl tafel in gefineerd en deels gepolychromeerd hout met faux-marmeren bovenblad, 20ste eeuw

599

H 78 cm - Dia.: 90 cm

Geschat: € 1800 - € 2200