Een paar imposante Venetiaanse gesneden en polychroom beschilderde houten 'blackamoor' lantaarns met negen lichtpunten, Italië, eind 19de eeuw

415

H 211 cm

On faux-marbre wooden bases.

Geschat: € 1500 - € 2500