Een paar balustervormige Lodewijk XV-stijl cassolettes in witgeaderd marmer met verguld bronzen monturen, 19de/20ste eeuw

510

H 63 cm

Provenance:

- Antiques dealer W. Lefevre, Kortrijk.

Geschat: € 1000 - € 2000