Een Sino-Tibetaanse gelakte en vergulde bronzen sculptuur, een Chinese lakwerk snuiffles en een cloisonné waterpijp, 19de/20ste eeuw

H 33 - 22 - 7,5 cm

Geschat: € 150 - € 250