Een Chinese verguld koperen riemgesp, een Tibetaans masker en een etui voor een handbel, 19de/20ste eeuw

704

H 20 - 8,3 cm (the dorje case)

22,5 x 19,5 cm (the mask)

Geschat: € 300 - € 600