Een paar Franse goudgehoogde Sèvres dekselvazen met blauwe fondkleur en verguld bronzen monturen, 19de eeuw

H 40 cm

The inside of the lid is marked with 'Château des Tuileries' and the Sèvres mark.

Geschat: € 200 - € 400