Gemonogrammeerd B.R.E, navolger van Francesco Trevisani (1656-1726): Het mystieke huwelijk van de heilige Catharina, olie op paneel, 19de/20ste eeuw

997

Work: 40,5 x 30 cm

Frame: 59,7 x 49,7 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 229,50