Een paar Franse goudgehoogde Sèvres dekselvazen met nimfen op roze fondkleur met verguld bronzen monturen, gesigneerd Poitevin, 19de eeuw

490

H 65 cm

The inside of the lids is triple marked: 'Château des Tuileries', 'Louis Philippe SV 40' and 'Sèvres 1846'.

Geschat: € 3000 - € 6000