Een grote gepolychromeerde en vergulde houten groep met Sint Ildefonsus die de Casulla van de Maagd ontvangt, Spanje, eind 16de eeuw

520

H 104 - W 70 - D 25 cm

Geschat: € 8000 - € 12000