Een Belgisch processievaandel met het brandend hart van Christus in fluweel en vergulde en verzilverde metaaldraad, eerste helft 20ste eeuw

581

H 198 cm (incl. wooden mounts)
160 x 82 cm (the banner)

Geschat: € 100 - € 200