Een driedelig Lod. XV-stijl salon in gepatineerd en verguld hout met een oudroze velours bekleding bestaande uit een sofa en 2 armstoelen, 20ste eeuw

610

H 90 - L 120 - D 63 cm (the sofa)

H 90 - L 63 - D 63 (the armchairs)

Geschat: € 100 - € 200