Een Frans 7-delig verguld en gepatineerd houten salon in Lodewijk XVI-stijl bestaande uit een sofa, twee armstoelen en vier stoelen, 20ste eeuw

834

H 98 - L 132 - D 60 cm (the sofa)

Geschat: € 150 - € 250