Een paar Italiaanse luchters met twaalf lichtpunten in polychroom en verguld biscuit met floraal reliëfdecor, Capodimonte merk, 20ste eeuw

832

H 90 cm - Dia.: 80 cm

Geschat: € 1000 - € 2000