Een uitzonderlijk fraai gesculpteerd en verguld houten bed met baldakijn in Lodewijk XV-stijl, 20ste eeuw

662

H 240 - L 200 - D 212 cm (the bed without canopy)

Geschat: € 12000 - € 18000