Een paar sierlijke Franse verguld bronzen Lodewijk XV-stijl sokkels met marmeren bovenblad, 19de eeuw

602

Dia 36 cm - H 12 cm
Dia 20 cm (marble top)

Geschat: € 400 - € 800