Een grote driedelige verguld bronzen schouwgarnituur met de Franse koning Louis VII op een zwarte marmeren basis, Vincenti & Cie, 19de eeuw

773

H 68 - L 55 cm (the central piece)

The work stamped Vincenti & Compagnie, MEDAILLE D'ARGENT.
The dial illegibly marked.

Geschat: € 2000 - € 4000