Een zesdelig Frans Lodewijk XVI-stijl verguld houten salon bestaande uit een sofa, vier armstoelen en een haardscherm met zijden bekleding, 19de eeuw

692

H 107,5 - L 168 - D 80 cm (the sofas)

H 101,5 - L 70 - D 70 cm (the armchairs)

H 99 - L 56 - 25 cm (the fire screen)

Geschat: € 3000 - € 6000