Een paar Franse Sèvres-stijl dekselvazen met blauwe fondkleur, verguld bronzen monturen en galante scènes gesigneerd G. Rini, ACF merk, 20ste eeuw

485

H 37,5 cm

Geschat: € 100 - € 200