Twee diverse koffie- en theesets, w.o. een Hollandse zilveren driedelige set met meestermerk V.S., 19de/20ste eeuw

1095

H 23 cm (the tallest item)

Total weight (three-piece set): 1101 g

Geschat: € 500 - € 1000