Onleesbaar gesigneerd: Portret van een edelman, olie op doek, gedateerd 1863

872

Work: 59 x 51,5 cm

Frame: 75 x 67 cm

The signature is unfortunately illegible: probably W. K... .

Geschat: € 500 - € 1000