Franse school, onleesbaar gesigneerd (Kuger?): Muzikaal intermezzo in een paleistuin, olie op doek, 19de eeuw

Work: 73,5 x 60 cm

Frame: 88,5 x 78,5 cm

Geschat: € 500 - € 1000