Ernest Rancoulet (1842-1918): Victoriaanse dame, bruingepatineerd brons

1003

H 102,5 cm

Ref.:

- P. Kjellberg, Les bronzes du XIXe siècle, Paris, 1989, p. 562.

Geschat: € 2000 - € 4000