Belgische school: Tien diverse tekeningen, potlood op papier, één gemonogrammeerd E.V.O. en gedateerd 1893

827

Work: 18,5 x 12 cm (the largest drawing)

Frame: 65 x 65 cm

Geschat: € 150 - € 250