Vijf Chinese opengewerkte verguld houten panelen, 19de/20ste eeuw

80 x 23,5 cm

80 x 22,5 cm

64,5 x 40 cm

61,5 x 17,5 cm

60 x 24 cm

Geschat: € 400 - € 800