Een Chinese gelakte houten kast ingelegd met diverse halfedelstenen met dames op een terras, bloemenvazen en antiquiteiten, 20ste eeuw

189

H 122,5 - L 67,2 - D 51 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 1.402,50