Een paar Franse goudgehoogde Sèvres-stijl vazen met blauwe fondkleur, vergulde monturen, de vrije kunsten en landschappen, 20ste eeuw

389

H 72,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 2.040,00