Een Chinees opengewerkt en deels verguld houten tafelscherm met een jade plaquette met 'Boeddha's hand' decor, 19de/20ste eeuw

251

H 21,5 - L 12,5 cm

13,3 x 9,3 cm (the jade plaque)