Een Chinese vergulde bronzen Boeddha, een gegraveerde paktong handwarmer en een kaarsenhouder, 19de eeuw

213

H 20 cm (statue)

H 12 - W ca. 20,5 cm (hand warmer)

H 42 cm (lamp incl. base & mount)

Hamerprijs incl. commissie: € 382,50