James Ensor (1860-1949): 'Squelettes voulant se chauffer', ets, gedateerd (18)95

819

Work: 13,5 x 10 cm

Paper: 33 x 27,5 cm

Frame: 40 x 34 cm

Signed and dated in the plate.

Ref.:

- Taevernier, 98.

Hamerprijs incl. commissie: € 3.570,00