Een zilveren koffiekan in Lodewijk XV-stijl, Rijsel, meestermerk R.I.D., gedateerd [17]84 en een suikerpot, meesterm. J. Garnier, 800/000, 20ste eeuw

726

H 29,5 cm (the coffee pot)

H 19,5 cm (the sugar jar)

Total weight: 1601 g